O nas

Nasza podróż do zrównoważonej mody

Kilka lat temu zdałyśmy sobie sprawę, że ubrania to nie tylko element ozdabiający nasze ciało. Postawiłyśmy sobie za cel stworzenie marki, której produkty będą projektowane, produkowane, dystrybuowane i używane w sposób etyczny i przyjazny dla środowiska. 

Przy produkcji używamy tylko naturalnych materiałów pochodzących z Europy, współpracujemy z lokalnymi szwalniami, używamy ekologicznych opakowań, minimalizujemy odpady dając im drugie życie. Nie znajdziesz u nas plastiku i poliestru ani kilku nowych modeli w tygodniu, ponieważ stawiamy na jakość, nie na ilość.

Chcemy zachęcić Cię do robienia przemyślanych zakupów i nabywania produktów, które zostaną z Tobą na lata, bez względu na zmieniające się trendy. Pragniemy minimalizować nadprodukcję, dlatego część rzeczy jest dostępna w przedsprzedaży, a jeśli dany produkt się wyprzeda, zachęcamy Cię do zapisywania się do powiadomienia o dostępności, co pozwoli nam na oszacowanie zapotrzebowania.

Jest jeszcze wiele do zrobienia w temacie zrównoważonej mody, również z naszej strony, ale mamy nadzieję, że dzięki świadomym konsumentom świat zmieni się na lepsze. 

Dziękujemy za wybór AURE THE LABEL.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl